Договор оферты

Основні положення
1. Сторонами у цій публічній Угоді виступають: Замовник – фізична або юридична особа що користується послугами данного інтернет-магазину; Виконавець - інтернет-магазин ku-ka.com.ua, що виконує замовлення Замовника.
2. Моментом укладення цієї угоди є момент розміщення замовлення Замовником на сайті Виконавця. Фактичне користування послугами Виконавця також вважається фактом прийняття Замовником умов цієї Угоди.
3. Виконавець зобов'язується виконати замовлення Замовника відповідно до умов цієї Угоди, а Замовник зобов'язується оплатити виконання замовлення Виконавцем.
Прийом замовлень
4. Прийом замовлень здійснюється на веб-сайті Виконавця, а також за допомогою телефонного зв'язку або за допомогою будь-якого іншого засобу комунікації. Кожному замовленню присвоюється індивідуальний номер, який видається Замовнику.
5. Замовник у будь-який час до моменту (відправлення товару) може внести зміни в своє замовлення. Моментом відправлення вважається момент зміни статусу замовлення на "відправлене". Статус замовлення Замовник може уточнити у будь-який час, зателефонувавши по телефону оператору магазину.
Доставка замовлень
6. Доставка замовлень здійснюється тільки по території України. Відправка замовлень проводиться в строк до 14 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
7. Доставка замовлень здійснюється за допомогою послуг кур'єрських служб. Зазвичай замовлення доставляється на склад кур'єрської служби у населений пункт Замовника в термін від 1 до 5 днів з моменту відправки.
8. Після того як замовлення доставлено в пункт видачі, статус замовлення змінюється на "доставлено". Даний статус означає, що Замовник може відвідати склад кур'єрської служби та отримати товар.
9. Після отримання товару Замовником, статус його замовлення змінюється на "виконано" і замовлення вважається закритим.
Політика повернення або заміни
10. Повернення або заміна товару може бути здійснена протягом 14 днів після того як Клієнт отримав замовлений товар.
11. Повернення або заміна товару може бути проведена тільки у випадку, якщо товар не використовувався, має початковий товарний вигляд, збережені всі ярлики і пломби, а також збережена товарно-транспортна накладна або інший документ, що підтверджуєщо товар був куплений у Виконавця.
12. У разі повернення або заміни товару, всі транспортні витрати (повернення старого товару на склад Виконавця, доставка нового товару на який була проведена заміна старого Замовнику) лягають на Замовника.
13. У разі повернення – Виконавець повертає вартість самого товару - вартість доставки, оплачена Клієнтом поверненню не підлягає.
14. Повернення грошей або обмін на інший товар, проводиться лише після того, як посилка повернута Виконавцю.